Uponor Infra AS

Bjørn Arve Sømhovd
Daglig leder
Mobil +47 95 04 28 72
bjorn.somhovd@uponor.com          

Robert Osvaldsen
Salgssjef
Distriktsleder - Vestfold og Telemark
Fjernvarme
Mobil +47 90 63 55 32
robert.osvaldsen@uponor.com

Sturla Ølstøren
Distriktsleder – Møre og Romsdal, Trøndelag, Nordland, Troms og Finnmark.
Fjernvarme
Mobil +47 95 21 56 72
sturla.olstoren@uponor.com

Kenneth Gjenga
Distriktsleder - Hedmark, Oppland, Buskerud, Oslo, Akershus og Østfold
Mobil +47 90 91 15 19
kenneth.gjenga@uponor.com

Frank Jakobsen
Distriktsleder – Sogn & Fjordane, Hordaland, Rogaland og Agder
Mobil +47 46 88 78 82
frank.jakobsen@uponor.com

Steinar Roos
Prosjektansvarlig / Teknisk support
Mobil: +47 90 85 19 10
steinar.roos@uponor.com


Andreas Kinck Mathisen
Salgskontroller 
Mobil: +47 48 05 67 65
andreask.mathisen@uponor.com

Christian Larsson
Produktsjef / Salg, Ventilasjon i grunn
Mobil: +46 708 728 557
christian.larsson@uponor.com

Lena Hellström
Kundeservice
Tlf: +46 33 17 25 24
lena.hellstrom@uponor.com

Ulla Britt Hegg
Kundeservice
Tlf: +46 33 17 25 25
ullabritt.hegg@uponor.com

Helene Aslaksrud
Økonomi
Mobil +47 64 95 66 21
helene.aslaksrud@uponor.com

Leif Johnny Johnsen
HR
Mobil +47 41 47 62 73
leifjohnny.johnsen@uponor.com


Lukk