Uponor RS Adapter utvendig DR
Spesifikasjon:
- Med fast presskappe
- Stoppring
- Fargekode
- Sikkerhetsfunksjon
Applikasjon og bruksområde:
- Tappevann: Den kontinuerlig driftstemperaturen er maks 70°C ved et permanent driftstrykk på maks 10 bar. Kortsiktig feilfunksjonstemperatur er maks 95°C, for en periode på maks 100 timer i løpet av rørets levetid.
- Varmeanlegg: Den faste driftstemperatur er maks 80°C ved et permanent driftstrykk på maks 6 bar. Kortsiktig feilfunksjonstemperatur er maks 100°C, for en periode på maks 100 timer i løpet av rørets levetid
- Utvendig og innvendig gjenger iht. EN 10226-1
Sertifisering og godkjenninger:
- DVGW
- AENOR
- Laget av DR-messing
- Passer til alle RS2 eller RS3 grunndeler.
Produktdetaljer og -varianter
Bygg på vår helhetlige kunnskap og service
BIM - Planleggingsstøtte
Uponor tilbyr nå omfattende databehandlingsmodellering (BIM) -filer. Dette gir muligheter for betydelig forbedring av prosjektets effektivitet gjennom samarbeid og koordinering av informasjon og ressurser.
Dokumentasjon
Søk etter mer informasjon som manualer, monteringsanvisninger, hurtigveiledninger, salgsbrosjyrer etc.