uponor services

Kontakt oss direkte

Salg- og Markedsavdeling

Salg- og Markedsavdeling

Kristian Langebeck
Salg- og Markedssjef Norge

T/M 415 54 141
kristian.langebeck@uponor.com

Line Haugs
Markedskoordinator

T/M 911 34 391
line.haugs@uponor.com

Erland Dilling
Salgsansvarlig High-Rise

T/M 474 67 071
erland.dilling@uponor.com

Østlandet

Uponor AS
Hovedkontor Vestby
Støttumveien 7
1541 Vestby

Jeanette Andersen
Distriktsansvarlig salg Vestfold og deler av Buskerud

T/M 971 28 483
jeanette.andersen@uponor.com


Frank Myhrer
Distriktssjef Østfold

T/M 907 32 509
frank.myhrer@uponor.com

Oslo omegn

Avdelingskontor Oslo
Uponor AS 
Smeltedigelen 1
0195 Oslo

Lasse Andersen
Distriktssjef Oslo/Akershus, Oppland og Buskerud 
T/M 488 94 299
lasse.andersen@uponor.com

Jan-Olav Karlsen
Distriktsansvarlig Oslo og omegn

T/M 904 02 262
janolav.karlsen@uponor.com

Sørlandet

Avdelingskontor Grimstad
Uponor AS 
Tønnevoldsgt. 29
4877 Grimstad

Tore Skifjeld
Distriktssjef Agder og Telemark

T/M 916 30 470
tore.skifjeld@uponor.com

Rogaland

Avdelingskontor Stavanger
Uponor AS 
Lervigsveien 25
4014 Stavanger

Erik Gysland
Distriktssjef Rogaland

T/M 928 03 211
erik.gysland@uponor.com

Vestlandet

Avdelingskontor Bergen

Viktor Nilsen
Distriktssjef Hordaland, Sogn og Fjordane og Møre og Romsdal

T/M 959 30 414
viktor.nilsen@uponor.com

Lasse Theodorsen
Distriktssjef Hordaland, Sogn og Fjordane og Møre og Romsdal

T/M 915 51 528
lasse.theodorsen@uponor.com



Midt-Norge

Avdelingskontor Trondheim
Uponor AS 
Sorgenfriveien 9
7037 Trondheim

Viggo Hagen
Distriktssjef Møre og Romsdal, Nord og Sør Trøndelag og Nordland

T/M 906 71 795
viggo.hagen@uponor.com

Nord-Norge

Avdelingskontor Trondheim
Uponor AS 
Sorgenfriveien 9
7037 Trondheim

Lars Morten Os
Distriktssjef Nordland, Troms og Finnmark

T/M 988 98 834
larsmorten.os@uponor.com