planlegg prosjekt
Kontakt

Teknisk avdeling

Teknisk avdeling

Terje Andersen
Teknisk sjef

T/M 64 95 66 10 / 900 68 334
terje.andersen@uponor.com

Tonje Bjørnsdatter
Prosjektsekretær

T/M 64 95 66 16
tonje.bjornsdatterhansen@uponor.com

Rune Hansen
Prosjektmedarbeider og R2i-ansvarlig

T/M 64 95 66 13
rune.hansen@uponor.com

Svein Rickard Andreassen
Prosjektmedarbeider og R2i-ansvarlig

T/M 95 07 52 07
svein.rikard.andreassen@uponor.com


Kåre Thorsen
Application Manager Indoor Climate
T/M 64 95 66 30 / 402 89 972
kare.thorsen@uponor.com

Heidi Pedersen
Prosjektingeniør

T/M 64 95 66 11 / 48 99 64 63
heidi.pedersen@uponor.com

Unni Tvete
Prosjektmedarbeider

T 64 95 66 15
unni.tvete@uponor.com

Monica Skomsvold
Prosjektmedarbeider

T 64 95 66 14
monica.skomsvold@uponor.com

Gert Runhovde
Prosjektmedarbeider

T 64 95 66 17
gert.runhovde@uponor.com

Installasjonsvideo på Youtube

Se installasjonsvideoer på Youtube