uponor services

Vi hjelper deg gjerne

Kontakt oss på Uponor VVS

Uponor VVS

Postadresse:
Postboks 23, 1541 Vestby

Besøk- og leveranseadresse:
Støttumveien 7, 1543Vestby

E-fakturer/E-invoices:
E-Fakturer til Uponor-bolag innen Norden
E-invoices to Uponor companies in the Nordic countries

Vis på kartet

Teknisk Support
Telefon: 64 95 66 00

Mandag - Fredag 08.00-16.00.
E-post: ordre-vvs.no@uponor.com

Order
Telefon: 64 95 66 00
Mandag - Fredag 08.00-16.00. 
E-post: ordre-vvs.no@uponor.com

Teknisk Support

TEKNISK SUPPORT
Terje Andersen
T 900 68 334
terje.andersen@uponor.com

 

TEKNISK SUPPORT/PROSJEKTSEKRETÆR
Tonje Bjørnsdatter Hansen
T 64 95 66 16
tonje.bjornsdatterhansen@uponor.com

 

TEKNISK SUPPORT/PROSJEKTINGENIØR
Heidi Pedersen
T 64 95 66 11
heidi.pedersen@uponor.com 

 

TEKNISK SUPPORT/PROSJEKTMEDARBEIDER
Gert Runhovde
T 64 95 66 17
gert.rundhovde@uponor.com

 

TEKNISK SUPPORT/PROSJEKTMEDARBEIDER
Unni Tvete
T 64 95 66 15
unni.tvete@uponor.com

 

TEKNISK SUPPORT/PROSJEKTMEDARBEIDER
Marcus Brenden
T 64 95 66 07
marcus.brenden@uponor.com 

 

PROSJEKTMEDARBEIDER/R2i ANSVARLIG
Henrik-Olav Osvik
T
 64 95 66 13
henrikolav.osvik@uponor.com

 

PROSJEKTMEDARBEIDER/R2i ANSVARLIG
Svein R. Andreassen
T 50 75 207
svein.rikard.andreassen@uponor.com 

Ordre- og ettermarked

AFTER SALE/OEM
Line Rognlien
T 64 95 66 26
line.rognlien@uponor.com 

 

KUNDESERVICE/ORDRE/AFTER SALE
Ellen Rusvik
T 64 95 66 04
ellen.rusvik@uponor.com 

 

KUNDESERVICE/ORDRE/AFTER SALE
Trude Gulliksen
T 64 95 66 05
trude.gulliksen@uponor.com 

CUSTOMER SERVICE/LOGISTIC MANAGER
Leif-Johnny Johnsen
T 414 76 273
leifjohnny.johnsen@uponor.com

 

KUNDESERVICE/KEY USER ANSVARLIG
Lisbeth U. Ejvensdatter
T 64 95 66 06
lisbeth.utsethejvensdatter@uponor.com 

Regionselgere

DISTRIKTSSJEF VIKEN/KAM
Frank Myhrer
T 907 32 509
frank.myhrer@uponor.com 

 

DISTRIKTSANSVARLIG VESTFOLD OG TELEMARK, DELER AV VIKEN
Jeanette Andersen
T 971 28 483
jeanette.andersen@uponor.com

 

DISTRIKTSSJEF OSLO, VIKEN OG INNLANDET
Lasse Andersen
T 488 94 299

lasse.andersen@uponor.com

 

DISTRIKTSANSVARLIG OSLO, VIKEN OG INNLANDET
Jan-Olav Karlsen
T 904 02 262
janolav.karlsen@uponor.com

 

 

DISTRIKTSSJEF ROGALAND OG SØRLANDET
Erik Gysland
T 928 03 211
erik.gysland@uponor.com

DISTRIKTSSJEF VESTLAND OG MØRE OG ROMSDAL
Andreas Blåsternes
T 930 15 026
andreas.blasternes@uponor.com

DISTRIKTSSJEF VESTLAND OG MØRE OG ROMSDAL
Lasse Theodorsen
T 915 51 528
lasse.theodorsen@uponor.com

DISTRIKTSSJEF MØRE OG ROMSDAL, TRØNDELAG OG NORDLAND
Viggo Hagen
T 906 71 795
viggo.hagen@uponor.com

DISTRIKTSSJEF NORDLAND, TROMS OG FINNMARK
Lars Morten Os
T 988 98 834
larsmorten.os@uponor.com

 

SALGSANSVARLIG HIGH-RISE
Erland Dilling
T 474 67 071
erland.dilling@uponor.com

Produkt og marked

PRODUKTANSVARLIG
Gulvvarme, kulvert, snøsmelt og ventilasjon
Kåre Thorsen
T 402 89 972
kare.thorsen@uponor.com

 

PRODUKTANSVARLIG
Tappevann- og radiatørrør, PEX og MLCP
Terje Andersen
T 900 68 33
terje.andersen@uponor.com

SALG- OG MARKEDSSJEF
Kristian Langebeck
T 415 54 141
kristian.langebeck@uponor.com

 

MARKEDSKOORDINATOR
Line Haugs
T 911 34 391
line.haugs@uponor.com

HR / Økonomi

BUSINESS CONTROLLER
Knut Bratlie
T 970 89 956
knut.bratlie@uponor.com

 

ACCOUNTING MANAGER
Helene Aslaksrud
T 64 95 66 21
helene.aslaksrud@uponor.com

HR MANAGER
Leif-Johnny Johnsen
T 414 76 273
leifjohnny.johnsen@uponor.com

Ledelse

SALG- OG MARKEDSSJEF
Kristian Langebeck
415 54 141
kristian.langebeck@uponor.com

KUNDSERVICESJEF
Leif-Johnny Johnsen
T 414 76 273
leifjohnny.johnsen@uponor.com

TEKNISKSJEF
Terje Andersen
T 900 68 334
terje.andersen@uponor.com

ADM. DIR
Petter Vang
T 488 99 983
petter.vang@uponor.com

Forhandlere

Som produsent selger Uponor VVS kun gjennom VVS-grossister. Som privatperson kjøper du ditt materiale og gjør prisforespørsler hos din Premium Installer eller annen lokal VVS-installatør. Vi samarbeider blandt annet med forhandlere- og installasjonskjedene. Du som er VVS-installatør kjøper våre produkter fra nærmeste VVS-grossist.

Se forhandlere