uponor services

Vi hjelper deg gjerne

Kontakt oss på Uponor VVS

Uponor VVS

Postadresse:
Postboks 23, 1541 Vestby

Besøk- og leveranseadresse:
Støttumveien 7, 1543 Vestby

 

Vis på kartet

Telefon: 64 95 66 00

E-post:

Mandag - Fredag 08.00-16.00.

E-fakturer/E-invoices:

uponorNO0001@pdf.basware.com til Uponor innen Norden

 

 

Reklamasjonsunderlag

Reklamasjonsblankett 2020

Forespørselsunderlag Uponor gulvvarme

Forespørselsunderlag 19.10.2020


 
Kundeservice

PROSJEKTLEDER TEKNISK
Heidi Pedersen
T 64 95 66 11
heidi.pedersen@uponor.com 

 

TEKNISK SUPPORT
Gert Runhovde
T 911 24 991
gert.rundhovde@uponor.com

 

TEKNISK SUPPORT
Unni Tvete
T 416 48 587

unni.tvete@uponor.com

 

TEKNISK SUPPORT (BIM)
Marcus Brenden
T 64 95 66 07
marcus.brenden@uponor.com 

 

TEKNISK PREFAB SUPPORT
Svein R. Andreassen
T 950 75 207
svein.rikard.andreassen@uponor.com 

LEDER CUSTOMERSERVICE BLD NORGE
Leif-Johnny Johnsen
T 414 76 273
leifjohnny.johnsen@uponor.com

 

ORDRE SUPPORT
Trude Gulliksen
T 
941 44 094 
trude.gulliksen@uponor.com

 

ORDRE SUPPORT
Line Rognlien
T 951 75 822
line.rognlien@uponor.com 

 

REKLAMASJONSKOORDINATOR
Ellen Rusvik
T 941 40 840

ellen.rusvik@uponor.com 

 
Prosjektsalg

SALGSSJEF BLD NORGE
Kristian Langebeck
415 54 141
kristian.langebeck@uponor.com

 

NASJONAL KAM COMMERCIAL SALG
Lars Morten Os
T 988 98 834
larsmorten.os@uponor.com

 

NASJONAL KAM COMMERCIAL SALG
Erland Dilling
T 474 67 071
erland.dilling@uponor.com

 

 

 

 

Salg

SALGSSJEF BLD NORGE
Kristian Langebeck
415 54 141
kristian.langebeck@uponor.com

 

DISTRIKTSSJEF SALG VIKEN
Frank Myhrer
T 907 32 509
frank.myhrer@uponor.com

 

DISTRIKTSANSVARLIG SALG VESTFOLD OG TELEMARK, VIKEN
Jeanette Andersen
T 971 28 483
jeanette.andersen@uponor.com

 

DISTRIKTSSJEF SALG OSLO, VIKEN OG INNLANDET
Lasse Andersen
T 488 94 299

lasse.andersen@uponor.com

 

DISTRIKTSANSVARLIG SALG OSLO, VIKEN OG INNLANDET
Niklas Langbråten
950 92 977
niklas.langbraten@uponor.com

 

 

DISTRIKTSSJEF SALG ROGALAND OG SØRLANDET
Erik Gysland
T 928 03 211
erik.gysland@uponor.com

DISTRIKTSSJEF SALG VESTLAND OG MØRE OG ROMSDAL
Andreas Blåsternes
T 930 15 026
andreas.blasternes@uponor.com

DISTRIKTSSJEF SALG VESTLAND OG MØRE OG ROMSDAL
Lasse Theodorsen
T 915 51 528
lasse.theodorsen@uponor.com

DISTRIKTSSJEF SALG MØRE OG ROMSDAL, TRØNDELAG OG NORDLAND
Viggo Hagen
T 906 71 795
viggo.hagen@uponor.com

 

Marked

Produkt

PRODUKT OG MARKEDSSJEF BLD NORGE
Terje Andersen
900 68 334
terje.andersen@uponor.com

  

PRODUKTANSVARLIG
Kåre Thorsen
T 402 89 972
kare.thorsen@uponor.com

 

PRODUKTANSVARLIG
Henrik-Olav Osvik
64 95 66 13
henrik-olav.osvik@uponor.com

 

 

 

 

Marked

MARKEDSKOORDINATOR

Line Haugs
T 911 34 391
line.haugs@uponor.com

 

PRODUKT MASTERDATA SPESIALIST 
Lisbeth U. Ejvindsdatter
941 46 280

lisbeth.utsethejvindsdatter@uponor.com 

HR

HR MANAGER
Leif-Johnny Johnsen
414 76 273
leifjohnny.johnsen@uponor.com


 
Ledelse

ADM. DIR BLD NORGE
Petter Vang
T 488 99 983
petter.vang@uponor.com

 

 

BUSINESS CONTROLLER BLD NORGE
Knut Bratlie
T970 89 956
knut.bratlie@uponor.com

 

HR MANAGER

Leif-Johnny Johnsen
T 414 76 273
leifjohnny.johnsen@uponor.com 

 

SALGSSJEF BLD NORGE
Kristian Langebeck
415 54 141
kristian.langebeck@uponor.com

 

 

PRODUKT OG MARKEDSSJEF BLD NORGE

Terje Andersen
T 900 68 334
terje.andersen@uponor.com

Forhandlere

Som produsent selger Uponor VVS kun gjennom VVS-grossister. Som privatperson kjøper du ditt materiale og gjør prisforespørsler hos din Premium Installer eller annen lokal VVS-installatør. Vi samarbeider blandt annet med forhandlere- og installasjonskjedene. Du som er VVS-installatør kjøper våre produkter fra nærmeste VVS-grossist.

Se forhandlere