uponor services

Kontakt oss

Distriktsselgere

Distriktsselgere

 
Her finner du selgere for respektive distrikt under. Noen ganger kan det være vanskelig å nå våre selgere på telefon, ta da kontakt med hovedkontoret i Vestby.

DISTRIKTSSJEF VIKEN/KAM
Frank Myhrer
T 907 32 509
frank.myhrer@uponor.com

 

DISTRIKTSANSVARLIG VESTFOLD OG TELEMARK, DELER AV VIKEN
Jeanette Andersen
T 971 28 483
jeanette.andersen@uponor.com

 

DISTRIKTSSJEF OSLO, VIKEN OG INNLANDET
Lasse Andersen
T 488 94 299
lasse.andersen@uponor.com

 

DISTRIKTSANSVARLIG OSLO, VIKEN OG INNLANDET
Jan Olav Karlsen
T 904 02 262
janolav.karlsen@uponor.com

 

DISTRIKTSSJEF AGDER OG VESTFOLD OG TELEMARK
Tore Skifjeld
T 916 30 470
tore.skifjeld@uponor.com

 

DISTRIKTSSJEF ROGALAND
Erik Gysland
T 928 03 211
erik.gysland@uponor.com

 

DISTRIKTSSJEF VESTLAND OG MØRE OG ROMSDAL
Andreas Blåsternes
T 930 15 026
andreas.blasternes@uponor.com

 

DISTRIKTSSJEF VESTLAND OG MØRE OG ROMSDAL
Lasse Theodorsen
T 915 51 528
lasse.theodorsen@uponor.com

 

 DISTRIKTSSJEF MØRE OG ROMSDAL, TRØNDELAG OG NORDLAND
Viggo Hagen
T 906 71 795
viggo.hagen@uponor.com

 

DISTRIKTSSJEF NORDLAND, TROMS OG FINMARK
Lars Morten Os
T 988 98 834
larsmorten.os@uponor.com